Odpowiedz

Jadąc do Warszawy, którą trasę wybierasz?

przez Stanisławów
przez Wyszków
przez Jadów
przez Mińsk Mazowiecki
nową obwodnicą Mińska Mazowieckiego (A2)
przez Górę Kalwarię

Twój profil


Login:

Hasło:Nasz programista kończy właśnie kolejną potężną aplikację - "Encyklopedię węgrowian"! Na stronie znajdziecie wyłącznie ważne postaci, które kreują opinię o Węgrowie w kraju i poza jego granicami a także te, które wpłynęły lub wpływają w wybitny sposób na polepszenie warunków życia w powiecie węgrowskim.  

W Encyklopedii węgrowian znajdować  się będą  wybitne dla naszego miasta osoby,  którym w ten sposób chcielibyśmy oddać wyrazy szacunku, uznania i pamięci.


Dlatego już  teraz apelujemy o zgłaszanie własnych kandydatur na adres mailowy: redakcja@wegrow.info (w tytule: Encyklopedia węgrowian) lub w komentarzach ponieżej.


Zgłoszenie musi zawierać: 

- Imie i nazwisko - proponowanej osoby, która Twoim zdaniem, zasługuje na miejsce w Encyklopedii węgrowian! 

- uzasadnienie wyboru - wyraź swoje zdanie, dlaczego wytypowana przez Ciebie osoba, powinna znaleźć się w gronie ważnych i wybitnych węgrowian. Mile widziany też opis dokonań, który będziemy mogli wykorzystać przy tworzeniu opisu (+źródło).

 

Mogą to być ludzie świata sportu, polityki, kultury, sztuki, nauki, religii, biznesu, znane osoby związane przez wspólną historię z Węgrowem, jak te, które miały wpływ na bogatą historię miasta, a o których można poczytać w książkach historycznych. A może będzie to patron którejś ze szkół lub jedna z osób, której nazwiskiem nazwano ktorąś z ulic naszego miasta?

 

Spośród zgłaszanych propozycji wytypujemy osoby, których sylwetki kolejno będziemy publikować w E.W. na Wegrow.INFO.

 

Stwórzmy tę Encyklopedię razem!

 

Na adres mailowy: redakcja@wegrow.info  wyślij propozycję osoby, którą szanujesz i podziwiasz za to co robi/ła i w jaki sposób reprezentuje nasze miasto.


Z góry dziękujemy za pomoc. 

 

 

 

Autor: JuGopolis

Dodaj komentarz

Kalendarz Wydarzeń

styczeń, 2019
PnWtŚrCzPtSbNd
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910