Dali im popalić...

Na swojej stronie internetowej węgrowska Policja chwali się zatrzymaniami w związku z nielegalną produkcją wyrobów tytoniowych i marihuany.  

W zeszłym tygodniu węgrowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o produkcję papierosów. Całą trójkę objęto dozorem policyjnym. Zabezpieczono także linię produkcyjną do wytwarzania papierosów.
Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, mieszkańców Warszawy, którzy przyjechali, aby zabrać sprzęt i przenieść produkcję w inne miejsce.

W budynku, gdzie produkowano papierosy znajdowała się profesjonalna linia do produkcji papierów. 31-latek, 37-latek i 51-latek usłyszeli zarzuty, nielegalnej produkcji papierosów, a prokurator zastosował wobec nich dozór policji. Teraz czeka ich sprawa w sądzie.

 

Policjanci z Węgrowa zatrzymali 49-letniego mieszkańca gminy Łochów podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko kilogram środków odurzających. Natomiast policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Łochowie podczas kontroli drogowej ujawnili środki odurzające u kierującego 24-latka.

Przepuszczenia węgrowskich kryminalnych potwierdziły się co do mieszkańca gminy Łochów. Mężczyzna podejrzewany był już wcześniej o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania jego posesji policjanci znaleźli środki odurzające. W sumie zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków należących do 49-latka.

Policjanci wstępnie zbadali zabezpieczone środki. Okazało się, że jest to blisko 1 kg suszu marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co odpowie przed sądem.

Natomiast podczas kontroli drogowej łochowscy policjanci ujawnili środki odurzające w postaci suszu roślinnego, 22 tabletki oraz niezbędne akcesoria do zażywania narkotyków. 24-letni kierujący, mieszkaniec pow. węgrowskiego został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut udzielania środków odurzających, ponieważ jak się okazało podczas wykonywania czynności w tej sprawie, 24-latek sprzedawał środki odurzające innym osobom.

Dzięki pracy łochowskich kryminalnych do tej sprawy zatrzymany został również kolejny 24 -latek z pow. węgrowskiego, który w swoim domu miał środki odurzające w postaci suszu marihuany. Teraz młodzi mężczyźni za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Autor: mł.asp. Monika Księżopolska

Dodaj komentarz

Kalendarz Wydarzeń

wrzesień, 2021
PnWtŚrCzPtSbNd
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
© 2011-2021 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.