Kronika wypadków plus wpadka narkotykowa

Policjanci apelują do wszystkich o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach - jak zawsze - i jak zawsze znajdą się tacy którzy ich nie posłuchają...

21 czerwca w m. Węgrów mieszkaniec pow. kaliskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Daf wykonując manewr cofania najechał na przód będącego za nim pojazdu marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

22 czerwca w m. Węgrów doszło do zdarzenia drogowego, gdzie ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Iveco podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdowi marki VW w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów i uderzenia w pojazd marki Opel. Kierujący VW w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. sokołowskiego, kierując pojazdem Fiat nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami w wyniku czego najecha a na tył pojazdu marki Seat. Nikt nie doznał obrażeń.

23 czerwca w m. Sadowne mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Fiat podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującej VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Skodą doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

24 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. lipskiego, kierując pojazdem marki ciężarowym marki Daf najechał na pojazd marki Ford doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Wrotnów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Iveco na łuku drogi podczas manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Strażacy usuwali skutki przejścia dużej komórki burzowej: połamane gałęzie, podtopienia etc. Do wyjazdów zadysponowano: OSP Sadowne, OSP Sokółka, OSP Łochów Al. Węgrowska, OSP Łochów Fabryczny, OSP Ostrówek, PSP Węgrów posterunek w Ostrówku, OSP Wrotnów, OSP Międzyleś, OSP Liw, OSP Ruchna, OSP Borzychy, OSP Korytnica, OSP Jaczew, OSP Miedzna i OSP Budziska.

 

Z dnia 24.06.2021 na 25.06.2021 w godzinach nocnych został skradziony sprzęt do ćwiczeń - obciążenie o wartości ponad 3000zl. Znajdował się on w budynku parafialnym na ulicy Wyzwolenia 3 w Korytnicy. Całość należała do OSP Korytnica i była finansowana przez osoby należące do niej. Wszyscy mogący pomóc w schwytaniu sprawców proszeni są o kontakt z policja lub OSP Korytnica.

 

29 czerwca policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Węgrowie ujrzawszy grupę młodzieży, która na widok radiowozu zaczęła zachowywać się nerwowo postanowili ich wylegitymować i sprawdzić powód takiej rekcji. Podczas legitymowania policjanci ujawnili środki odurzające, a dziewczyny miały pilnować czy „nic nie jedzie”.

Jak się okazało, 17-latek chcąc się odurzyć korzystał z telefonu swojej 15-letniej dziewczyny, na którym rozsypał amfetaminę, po czym na widok radiowozu oddał jej telefon wraz z zawiniątkiem, w którym były narkotyki i kazał jej schować. Wszyscy zostali przewiezieni na Komendę Policji skąd odebrali ich rodzice.

17-latek usłyszał zrzut posiadania środków odurzających. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

 

Tego samego dnia w miejscowości Ocięte (Gmina Sadowne) wybuchł pożar budynku. W Łochowie na  ul.1maja doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

 

1 lipca miał miejsce wypadek dwóch samochodów w miejscowości Szaruty. W Węgrowie ul.Staszica k. sklepu Topaz zapalił się samochód osobowy.

 

Żródło: KPP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

01-07-2021 Redakcja   wypadki KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Kalendarz Wydarzeń

wrzesień, 2021
PnWtŚrCzPtSbNd
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
© 2011-2021 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.