Szukaj


Wyniki wyszukiwania (52):

1. Atak nożowniczki

Łochowscy policjanci zatrzymali kobietę, która na przystanku, podczas sprzeczki z nieznajomym wyjęła nóż i dźgnęła nim kilkukrotnie rozmówcę. Następnie narzędzie schowała do plecaka. Podczas przeprowadzanej interwencji okazało się, że obydwoje są pijani. K...

2. Kradzieże i wypadki

Ostatnie dni na terenie Węgrowa i okolic przyniosły kolejne zdarzenia drogowe oraz kradzieże. Zadbajmy o bezpieczeństwo domów i mieszkań przed czerwcowym długim weekendem.

3. Dali im popalić...

Na swojej stronie internetowej węgrowska Policja chwali się zatrzymaniami w związku z nielegalną produkcją wyrobów tytoniowych i marihuany.  

4. Rażące przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło wielu do zdarzeń drogowych i przekraczania prędkości. Policjanci apelują także o ostrożność i rozwagę do kierujących rowerami i hulajnogami.

5. Nastąpiła zmiana przepisów drogowych

1 czerwca 2021 r. weszła w życie ustawa z dnia 25 lutego 2021 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. poz. 463), która wprowadza przepisy zwiększające bezpieczeństwo pieszych na drogach, ujednolica dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym,...

6. Fala kradzieży w blokach oraz stłuczki na drogach

Węgrowska policja prowadzi dochodzenia w sprawie kilku włamań do lokali mieszkalnych na terenie miasta. Sprawcy pozostają niezidentyfikowani. Każda osoba mogąca udzielić informacji w tej sprawie proszona jest o kontakt z Komendą.

7. Policja dzieciom

Zbliżające się wakacje to czas kiedy policjanci z rodzimej komendy pamiętają o profilaktyce i prewencji.  Swoją uwagę poświęcają zwłaszcza najmłodszym dla których wizyta funkcjonariusza w mundurze to także atrakcja.

8. Stłuczki, mandaty i wypadki w cieniu podpaleń w gminie Sadowne

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego jak zawsze doszło do wielu zdarzeń drogowych Policjanci oczywiście apelują o ostrożność i rozwagę. Ich brak będzie premiowany mandatami i punktami karnymi (oby tylko na nich się skończyło).

9. Kronika wypadków plus wpadka narkotykowa

Policjanci apelują do wszystkich o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach - jak zawsze - i jak zawsze znajdą się tacy którzy ich nie posłuchają...

10. Kronika lipcowych zdarzeń

Niewątpliwie nie brakuje nam wrażeń w te wakacje - a co się działo w okolicy w lipcu?

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 10-07-2022


Termin wydarzenia: 09-07-2022

Termin wydarzenia: 02-07-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.