Szukaj


Wyniki wyszukiwania (92):

1. Jazda po alkoholu.

Podczas weekendu na terenie powiatu węgrowskiego ujawniono trzech mężczyzn kierujących w stanie nietrzeźwości. Grozi im za to kara pozbawienia wolności do dwóch lat i co najmniej rok zakazu kierowania takimi pojazdami.      ...

2. "Nigdy nie zakocham się" - komedia miłosno-kryminalna

19 listopada o godzinie 17:00 w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbędzie się spektakl teatralny "Nigdy nie zakocham się" w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza i autorstwa Cezarego Harasimowicza. W rolach głównych wystąpią: Grażyna Wolszczuk, Jacek Poni...

3. Usiłował ukraść węgiel

26 października zatrzymano mieszkańca Węgrowa, który usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.          

4. Akcja

Dziś węgrowscy policjanci dotarli do przedszkolaków z Miedznej. W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" około 60 dzieci mogło usłyszeć o bezpieczeństwie w domu i na drodze.

5. Akcja znicz

Już kolejny raz przed 1 listopada policja w całej Polsce organizuje akcję znicz. Podobnie dzieje się w naszym Węgrowie, w którym także odczujemy wzmożone patrole policji. To wszystko by zapewnić mieszkańcom jak i gościom przybywającym do naszego ...

6. Weekend na drogach powiatu węgrowskiego

Podczas weekendu na terenie powiatu węgrowskiego doszło do jednego wypadku, pięciu kolizji oraz ujawniono dwóch mężczyzn kierujących w stanie nietrzeźwości.

7. Kradzież "na urzędnika" w Węgrowie

Mieszkanka Węgrowa została okradziona metodą "na urzędnika". Sprawca podając się za urzędnika wykorzystał nieuwagę niedowidzącej kobiety i dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1500 zł.

8. Zatrzymani z marihuaną w Węgrowie

Węgrowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn z marihuaną. Jeden z nich usłyszał już policyjne zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

9. Zarzuty za kradzież

Wczoraj (8 listopada) na terenie gminy Liw, węgrowska Policja zatrzymała 20 - letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

10. Odzyskany skradziony skuter

Węgrowska Policja zatrzymała  mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem i odzyskała skradziony skuter. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku  do lat 10.

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 10-07-2022


Termin wydarzenia: 09-07-2022

Termin wydarzenia: 02-07-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.