Szukaj


Wyniki wyszukiwania (29):

1. Usiłował ukraść węgiel

26 października zatrzymano mieszkańca Węgrowa, który usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.          

2. Kradzież "na urzędnika" w Węgrowie

Mieszkanka Węgrowa została okradziona metodą "na urzędnika". Sprawca podając się za urzędnika wykorzystał nieuwagę niedowidzącej kobiety i dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 1500 zł.

3. Zarzuty za kradzież

Wczoraj (8 listopada) na terenie gminy Liw, węgrowska Policja zatrzymała 20 - letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

4. Odzyskany skradziony skuter

Węgrowska Policja zatrzymała  mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem i odzyskała skradziony skuter. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku  do lat 10.

5. Kradzież na Rynkowej

6 grudnia węgrowska Policja zatrzymała trzech rabusiów. Dokonali kradzieży telefonu komórkowego oraz pieniędzy. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Niebawem usłyszą zarzuty za popełnione przewinienia.

6. Złodzieje wózka sklepowego

Wczoraj (7 grudnia) policjant z Łochowa będąc po służbie zatrzymał trzech złodziei wózka sklepowego. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przewinienie grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

7. Zatrzymani za kradzież w sportowym

12 stycznia węgrowscy policjanci zatrzymali w Węgrowie trzech mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do sklepu sportowego. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Jeden z nich, dziewiętnastoletni mieszkaniec usłyszał zarzuty jeszcze do dw&...

8. Poszukiwany zbieg zatrzymany!

Dziś (27 stycznia) węgrowscy policjanci na terenie Warszawy zatrzymali trzech mężczyzn. Jeden z nich to dziewiętnastolatek z Węgrowa, który był poszukiwany listem gończym. Dwóch pozostałych mężczyzn odpowie za pomoc w ukrywaniu zbiega.

9. Zatrzymani na "gorąco"

Policjanci z węgrowskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o włamanie do sklepu. Zostali ujęci, gdy na widok policjantów podjęli próbę ucieczki. Obaj już usłyszeli policyjne zarzuty.

10. „Nie daj się okraść”

Kradzież z włamaniem jest jednym z najbardziej dokuczliwych w ocenie społeczeństwa przestępstw. Potwierdzają to policyjne statystyki, w świetle, których kradzież z włamaniem sklasyfikowano jako jedno z siedmiu przestępstw monitorowanych przez Policj...

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 21-08-2022

Termin wydarzenia: 20-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.