Szukaj


Wyniki wyszukiwania (17):

1. Stłuczki, mandaty i wypadki w cieniu podpaleń w gminie Sadowne

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego jak zawsze doszło do wielu zdarzeń drogowych Policjanci oczywiście apelują o ostrożność i rozwagę. Ich brak będzie premiowany mandatami i punktami karnymi (oby tylko na nich się skończyło).

2. Sierpniowe zdarzenia

Niby nic nowego, niby jak zawsze: ,,Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do pieszych i rowerzystów", a ciągle dochodzi do kolejnych zdarzeń na drogach.

3. Kronika sierpniowych zdarzeń

Sierpień powoli zbliża się ku końcowi, ale nie wpływa to na zmniejszenie się ilości wypadków i kolizji na drogach. Z powodu planowanych powrotów z wakacji możemy się nawet spodziewać zwiększenia ich ilości.

4. Październik w statystykach służb ratunkowych

Październik w tym roku jest dosyć pogodny, a to sprzyja ryzykownym zachowaniom na drodze i utracie czujności. Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco ł...

5. Przełom października i listopada w powiecie węgrowskim

Powiat węgrowski może i nie jest największy, ale za to nie brakuje w nim zajęć dla Policji i Straży Pożarnej...

6. Listopad w powiecie

Na terenie naszego powiatu ciągle dochodzi do zdarzeń drogowych. Apele Policji o ostrożność i rozwagę są ponawiane regularnie.

7. Seria pożarów w okresie świąt i Nowego Roku

W okresie świąt i Nowego Roku okoliczne straże pożarne miały mnóstwo pracy w związku z pożarami budynków i sadzy w przewodach kominowych. Doszło także do kilku tragedii.

8. Ogień i lód czyli początek roku w powiecie

Pożary nas nie opuszczają, a niewielkie mrozy usypiają czujność kierowców. Mały mróz też tworzy lód na drodze - pamiętajmy o tym.

9. Sucha wiosna = liczne pożary nieużytków

Ciepła, słoneczna pogoda cieszy dzieci i spacerowiczów, ale również sprzyja zaprószaniu pożarów i brawurowej jeździe...

10. Liczne pożary i zaspy w kwietniu

Pożary w powiecie nasuwają przypuszczenia o celowych podpaleniach traw. Jakby dla schłodzenia atmosfery kwiecień przywitał nas śnieżycą i zaspami.

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 21-08-2022

Termin wydarzenia: 20-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.