Szukaj


Wyniki wyszukiwania (14):

1. Fala kradzieży w blokach oraz stłuczki na drogach

Węgrowska policja prowadzi dochodzenia w sprawie kilku włamań do lokali mieszkalnych na terenie miasta. Sprawcy pozostają niezidentyfikowani. Każda osoba mogąca udzielić informacji w tej sprawie proszona jest o kontakt z Komendą.

2. Stłuczki, mandaty i wypadki w cieniu podpaleń w gminie Sadowne

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego jak zawsze doszło do wielu zdarzeń drogowych Policjanci oczywiście apelują o ostrożność i rozwagę. Ich brak będzie premiowany mandatami i punktami karnymi (oby tylko na nich się skończyło).

3. Lecą liście lecą kierowcy...

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

4. Przełom października i listopada w powiecie węgrowskim

Powiat węgrowski może i nie jest największy, ale za to nie brakuje w nim zajęć dla Policji i Straży Pożarnej...

5. Powiatowe służby nie próżnują

Ślisko na naszych drogach nie tylko z powodu deszczu, ale i od ropy. Do tego tradycyjnie stłuczki, wymuszenia pierwszeństwa, pożar a z pozytywów odzyskany skradziony samochód.

6. Kto potrzebował blacharza na Mikołajki?..

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Część poszkodowanych ewidentnie poprosi Mikołaja o blacharza albo lakiernika... Policjanci apelują o ostrożność.

7. Koniec roku i początek - stale wypadkowy wątek...

Mamy zimę - nie zawsze śnieżną, ale zawsze należy uważać na drogach. Mrok, zwierzęta i zbyt szybka jazda to zwiastuny wypadku na drodze.

8. Zima czy nie - należałoby zwolnić

Pogoda na zewnątrz nas nie rozpieszcza, a kierowcy mino to, nie zdejmują nogi z gazu. Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy rażąco łamią obowiązujące przepi...

9. Druga połowa lutego niezwykle interesująca w statystykach

Jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych jest nadmierna prędkość. Wielu kierowców nie stosuje się do przepisów i znaków drogowych, które określają dopuszczalną prędkość. Następstwem zbyt szybkiej jazdy jest m. in. dłuższa droga hamowania, brak kontroli ...

10. Sucha wiosna = liczne pożary nieużytków

Ciepła, słoneczna pogoda cieszy dzieci i spacerowiczów, ale również sprzyja zaprószaniu pożarów i brawurowej jeździe...

Najbliższe wydarzenia

Termin wydarzenia: 03-05-2022

Termin wydarzenia: 02-05-2022


Termin wydarzenia: od 22-04-2022 do 24-04-2022

Termin wydarzenia: od 23-04-2022 do 24-04-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.