Szukaj


Wyniki wyszukiwania (25):

1. Wyższe temperatury więcej wypadków

Za oknem ostatnie dni zapewniły nam piękną pogodę co sprzyjało również zwiększeniu ryzyka na drodze. Pojawiły się także motocykle i więcej rowerzystów.

2. Kradzieże i wypadki

Ostatnie dni na terenie Węgrowa i okolic przyniosły kolejne zdarzenia drogowe oraz kradzieże. Zadbajmy o bezpieczeństwo domów i mieszkań przed czerwcowym długim weekendem.

3. Fala kradzieży w blokach oraz stłuczki na drogach

Węgrowska policja prowadzi dochodzenia w sprawie kilku włamań do lokali mieszkalnych na terenie miasta. Sprawcy pozostają niezidentyfikowani. Każda osoba mogąca udzielić informacji w tej sprawie proszona jest o kontakt z Komendą.

4. Stłuczki, mandaty i wypadki w cieniu podpaleń w gminie Sadowne

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego jak zawsze doszło do wielu zdarzeń drogowych Policjanci oczywiście apelują o ostrożność i rozwagę. Ich brak będzie premiowany mandatami i punktami karnymi (oby tylko na nich się skończyło).

5. Kronika wypadków plus wpadka narkotykowa

Policjanci apelują do wszystkich o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach - jak zawsze - i jak zawsze znajdą się tacy którzy ich nie posłuchają...

6. Pierwsze tygodnie lipca pełne wrażeń...

Lipcowa pogoda jest w tym roku bardzo kapryśna - albo dotykają nas upały albo burze. Dla służb to czas wzmożonego wysiłku.

7. Kronika lipcowych zdarzeń

Niewątpliwie nie brakuje nam wrażeń w te wakacje - a co się działo w okolicy w lipcu?

8. Sierpniowe zdarzenia

Niby nic nowego, niby jak zawsze: ,,Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do pieszych i rowerzystów", a ciągle dochodzi do kolejnych zdarzeń na drogach.

9. Kronika sierpniowych zdarzeń

Sierpień powoli zbliża się ku końcowi, ale nie wpływa to na zmniejszenie się ilości wypadków i kolizji na drogach. Z powodu planowanych powrotów z wakacji możemy się nawet spodziewać zwiększenia ich ilości.

10. Bezmyślność za pan brat z promilami...

Wszyscy wiemy - piłeś nie jedź, no ale wiedza swoje, a życie swoje i kończy się wtedy na komendzie policji...

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 10-07-2022


Termin wydarzenia: 09-07-2022

Termin wydarzenia: 02-07-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.