KGW Czerwona Folwark laureatem konkursu organizowanego przez ARiMR

8 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbyło się spotkanie z udziałem Senator Marii Koc, Starosty Ewy Besztak, Kierownika ARiMR w Węgrowie Artura Salacha i przedstawicielek KGW Czerwona Folwark, podczas którego Panie z KGW odebrały nagrodę za otrzymane wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wykonana przez Panią Alicję Strupiechowską z KGW Czerwona Folwark - torba płócienna ozdobiona haftem, zdobyła jedno z przyznanych w konkursie wyróżnień specjalnych.

 

Konkurs „Kubek, dzbanek czy makatka… Rękodzieło to jest gratka!” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem KGW. Wpłynęło na niego aż 280 prac z całej Polski. Konkurs adresowany był do kół gospodyń wiejskich wpisanych do Krajowego Rejestru KGW prowadzonego przez ARiMR, a jego zadaniem było wykonanie przedmiotu, który mógłby zostać wykorzystany w działaniach informacyjnych i promocyjnych Agencji. Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki. Jury zdecydowało, że oprócz trzech nagród głównych przyzna także dwadzieścia siedem wyróżnień, w tym sześć specjalnych.

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Węgrowie

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 21-08-2022

Termin wydarzenia: 20-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.