Mistrzostwo Świata dla AVOCADO Junior

W dniach 14-16 października 2022 r. w Płocku Formacja Taneczna Avocado Węgrów reprezentująca Węgrowski Ośrodek Kultury i Miasto Węgrów pod kierunkiem Pani Patrycji Pietrzak brała udział w Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation.

Poziom mistrzostw był bardzo wysoki, konkurencja bardzo duża, ale to nie przeszkodziło naszym tancerkom z Węgrowa w osiągnięciu świetnych wyników. Grupa Avocado Junior zdobyła Mistrzostwo Świata w kategorii mini formacje Show Dance Junior oraz Vice Mistrzostwo Świata w kategorii mini formacje Jazz Dance Junior. To największe osiągniecie zespołu w 2022 roku. Oprócz mini formacji nasze tancerki rywalizowały w prezentacjach solowych. Alicja Wojtyra zdobyła 4 miejsce w finale Mistrzostw Świata w kategorii Solo Show Dance. Iga Mikołajewska oraz Wiktoria Marchela ze swoimi solówkami w kategorii Modern przeszły do półfinału Mistrzostw Świata. Aleksandra Nojszewska awansowała do półfinału Mistrzostw Świata w kategorii Solo Show Dance. Nadia Bronisz, Aleksandra Nojszewska oraz Alicja Wojtyra awansowały do ćwierć finału Mistrzostw Świata w solówkach Jazz Dance. Szczególnie gorące podziękowania kierujemy do Pani Patrycji Pietrzak, choreografa Formacji Tanecznej Avocado za profesjonalne przygotowanie tancerek do prezentacji.

Skład zespołu: Nadia Bronisz, Wiktoria Marchela, Julia Marcinkowska, Iga Mikołajewska, Aleksandra Nojszewska, Alicja Wojtyra.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu.

Tekst: WOK

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.