Bezmyślność za pan brat z promilami...

Wszyscy wiemy - piłeś nie jedź, no ale wiedza swoje, a życie swoje i kończy się wtedy na komendzie policji...

W minionym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji w Łochowie zatrzymali kobietę, która włamała się do budynku należącego do firmy swojego byłego pracodawcy skąd ukradła komplety pościeli i ręczników, z drugiego budynku próbowała ukraść koc, leżak oraz lampkę nocną. Ujęcia kobiety dokonał jeden z pracowników. Jak się okazało, była pracownica nie zwróciła karty dostępowej umożliwiającej wejście do tych pomieszczeń i postanowiła z niej skorzystać. Na teren posesji wjechała samochodem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 44 -latka usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

W minioną sobotę m. Poszewka obywatel Ukrainy znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu), kierował pojazdem marki VW oraz doprowadził do zdarzenia drogowego z kierującą pojazdem marki Skoda, która w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona w szpitalu.

Kilka godzin później policjanci z węgrowskiej drogówki zatrzymali kolejnego ob. Ukrainy, który mając blisko 2,5 promila alkoholu, kierował pojazdem w m. Miedzna. Wcześniej uczestniczył jako pasażer w zdarzeniu drogowym w m. Miedzna, gdzie kierującym był jego nietrzeźwy kolega.

 

Wielokrotnie osoby siadające za kierownicę nie zdają sobie sprawy, że swoim postępowaniem narażają zdrowie i życie swoje oraz innych uczestników ruchu. Kierowanie pojazdem pod działaniem alkoholu jest skrajną nieodpowiedzialnością, która prowadzi do wielu tragedii.

 

Apelujemy o więcej rozsądku i niewsiadanie za kierownicę auta po wypiciu alkoholu!

 

mł.asp. Monika Księżopolska

KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia
Termin wydarzenia: 24-09-2022

Termin wydarzenia: 18-09-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.