Co posadzić na lato w powiecie? Konopie...

Piękna pogoda sprzyja pracom w ogródku. Jedni sadzą kwiaty, inni warzywa, a jeszcze inni konopie na marihuanę... 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy z funkcjonariuszami z KWP w Bydgoszczy w trakcie zwalczania przestępczości narkotykowej przeprowadzili przeszukanie jednej z posesji w powiecie węgrowskim. Ich ustalenia okazały się trafne, ujawnili i zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. 22-latek odpowie przed sądem za wytwarzanie środków odurzających.

Specjalnie przygotowany boks do uprawy znajdował się w stodole na jednej z posesji w powiecie węgrowskim. W chwili, kiedy policjanci przeszukiwali te pomieszczenia trwał proces produkcji narkotyków. Zabezpieczono narkotyki oraz sprzęt służący do ich uprawy. 22-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego nieużywane miejsce do uprawy warzyw, przeznaczył na uprawę narkotyków. Mężczyzna przyznał się do przedstawionego mu zarzutu wytwarzania środków odurzających.

Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy z funkcjonariuszami z KWP w Bydgoszczy w trakcie zwalczania przestępczości narkotykowej przeprowadzili KOLEJNE przeszukanie następnej  posesji w powiecie węgrowskim. Ich ustalenia okazały się trafne, ujawnili i zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. 22-latek odpowie przed sądem za uprawę, wytwarzanie i udostępnianie środków odurzających.

Podczas przeszukania posesji ujawniono w ogrodzie krzewy konopi na podwórku rosnące w doniczkach. W pomieszczeniach mieszkalnych natomiast wagę elektroniczną. Mężczyzna zajmował się tym, aby osiągnąć korzyść majątkową. Z zebranych informacji wynika, iż narkotyki te sprzedawał.

Mężczyzna usłyszał w tej sprawie 9 zarzutów przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

 

Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Zwalczanie przestępczości narkotykowej to jedne z ważnych działań policji. Policjanci na co dzień zwalczający tego rodzaju zjawisko zdają sobie sprawę jak poważne jest to zagrożenie oraz z tego, że wyjście z nałogu jest procesem trudnym i długotrwałym.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku pracy operacyjnej ujawnili i zlikwidowali na kolejnej posesji w pow. węgrowskim uprawę konopi indyjskich. Podczas przeszukania posesji ujawniono na podwórku rosnące w doniczkach krzewy konopi.

29-latek odpowie przed sądem za uprawę środków odurzających.

 

Źrodło: KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia
Termin wydarzenia: 24-09-2022

Termin wydarzenia: 18-09-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.