Czerwiec pełen wypadków

Czerwiec niestety obfituje w wypadki. Coraz częściej powoduje je dzika zwierzyna wychodząca na drogę. Zachowajmy ostrożność.

3 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. bialskiego, kierując pojazdem ciężarowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na prawe pobocze uderzając w ogrodzenie oraz drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

4 czerwca w m. Gwizdały mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię powodując uszkodzenia pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń.

05 czerwca w m. Ludwinów mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kierującemu pojazdem marki Jaguar, doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Kamionna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując motocyklem marki Honda, stracił panowanie nad pojazdem zjeżdżając na lewy pas, gdzie uderzył w ogrodzenie i przewrócił motocykl do przydrożnego rowu. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Jego stan był na tyle poważny, że wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

6 czerwca w Kalinowcu 21-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Honda, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w skutek czego zderzył się czołowo z kierującym pojazdem marki Audi. W wyniku zderzenia kierujący Hondą poniósł śmierć na miejscu, kierujący Audi oraz pasażer dostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Również w tym dniu w Gwizdałach samochód osobowy uderzył w łosia. 

W m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas włączania się do ruchu nie zachowała należytej ostrożności doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Ford. Kierująca VW oraz pasażer zostali przewiezienie do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

9 czerwca na drodze między Węgrowem a Jartyporami mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW zderzył się z łosiem, który wszedł na jezdnię, następnie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Tego dnia w Złotkach miał również miejsce pożar lasu.

10 czerwca w m. Baczki mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Hyundai nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Zgrzebichy mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford zderzyła się z psem, który wtargnął na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

11 czerwca w Turnej zapaliły się sadze w kominie. W m. Zagrodniki mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki Iveco, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która wtargnęła na jezdnię zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

12 czerwca w Miedznie mieszkaniec pow. wysokomazowieckiego, kierując pojazdem marki Audi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, gdzie wywrócił pojazd na dach. Następnie pojazd uległ zapaleniu. Pasażer został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

 

Źródło: KPP Węgrów

Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

 

Zdjęcie: Clark Van Der Beken on Unsplash

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.