Fala kradzieży w blokach oraz stłuczki na drogach

Węgrowska policja prowadzi dochodzenia w sprawie kilku włamań do lokali mieszkalnych na terenie miasta. Sprawcy pozostają niezidentyfikowani. Każda osoba mogąca udzielić informacji w tej sprawie proszona jest o kontakt z Komendą.

31 maja w m. Sadowne mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki Volvo podczas manewru cofania uderzył w stojący za nim pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Huta Gruszczyno mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

01 czerwca w m. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu) kierował pojazdem marki Suzuki, ponadto spowodował kolizję z pojazdem marki Honda. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

02 czerwca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KP w Łochowie.

Tego samego dnia w m. Tończa mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu w wyniku czego doszło do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

04 czerwca w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Policjanci apelują do rowerzystów o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

 

7 czerwca KPP w Węgrowie poinformowała, że Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę, który posłużył się w sklepach znalezioną kartą płatniczą. 51- letni mężczyzna znalazł na parkingu portfel. Jak się okazało w środku znajdowały się dokumenty, pieniądze i karta płatnicza. Dokumenty wrzucił do skrzynki pocztowej, a pieniądze i kartę wziął. Zrobił zakupy płacąc znalezioną kartą. Mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia oraz kradzieży z włamaniem do czego się przyznał. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

 

mł.asp. Monika Księżopolska

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 21-08-2022

Termin wydarzenia: 20-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.