Grudniowo i wypadkowo

Grudzień zaskoczył wszystkich dawno niewidzianą śnieżycą i gołoledzią, które ewidentnie wpłynęły na liczbę wypadków. Oczywiście na święta było już po śniegu ;) ale nie po wypadkach.

03 grudnia w Sadownem na ul. Strażackiej miał miejsce pożar domu. Sytuację opanowały PSP Węgrów, OSP Sokółka i OSP Sadowne.

04 grudnia w m. Węgrów na ul. Kościuszki przy cmentarzu mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Jartypory miał miejsce pożar sadzy w przewodzie kominowym.

05 grudnia w m. Węgrów  mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault nie zachował bezpiecznej i uderzył w  tył pojazdu marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

06 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Mercedes podczas wykonywania manewru cofania najechał na stojący za nim pojazd marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. pruszkowskiego, kierując pojazdem marki Nissan podczas wykonywania manewru cofania uderzył w pojazd marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

07 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wykonując manewr cofania uderzył w pojazd marki Audi. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Jarnice mieszkanka pow. węgrowskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości( blisko 3 promile alkoholu) kierowała pojazdem marki Suzuki i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem zjeżdżając na pobocze uderzyła w kilka drzew. W wyniku doznanych obrażeń kierująca została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

8 grudnia w m. Łochów na ul. Jodłowej  doszło do pożaru budynku gospodarczego i mieszkalnego. Z pożarem walczyły PSP Węgrów, OSP Łochów Al. Węgrowska, OSP Budziska, OSP Łochów Fabryczny, OSP Pogorzelec oraz OSP Ostrówek.

W dniu 9 grudnia w Popielowie kierująca pojazdem Volkswagen, mieszkanka pow. węgrowskiego, na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i wpadła w poślizg, doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka samochodem Mitsubishi, którym kierowała mieszkanka pow. węgrowskiego. Nikt nie doznał obrażeń.

W dniu 10 grudnia w Czaplach, kierujący samochodem Renault mieszkaniec pow. węgrowskiego, nie zachował odległości od pojazdu poprzedzającego m-ki Mercedes i najechał na jego tył. Kierujący Renault okazał się nietrzeźwy mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca odpowie przed sądem.

W tym samym dniu w m. Łochów na parkingu miał miejsce pożar dwóch samochodów ciężarowych (lor). W działaniach udział wzięły PSP Wyszków, PSP Węgrów, OSP Łochów Al. Węgrowska, OSP Budziska i OSP Łochów Fabryczny.

W dniu 11 grudnia w Liwie na ul. Zawadzkiej, kierujący samochodem marki Golf mieszkaniec pow. węgrowskiego, na śliskiej nawierzchni jezdni pokrytej śniegiem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie zderzył się czołowo z samochodem marki Mercedes, którym kierował mieszkaniec pow. węgrowskiego Kierowca mercedesa doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Węgrowie. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W Sadownem, mieszkaniec pow. ostrowskiego znajdując się    w stanie nietrzeźwości tj. ponad 2 promile alkoholu, kierował pojazdem marki Audi oraz nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg   i doprowadził do zderzenia z pojazdem m-ki Mercedes, którym kierował mieszkaniec pow. węgrowskiego. Uczestnicy bez obrażeń. Postępowanie prowadzi KP  w Łochowie.

11 grudnia w m. Łochów mieszkanka pow. nidzickiego, kierując pojazdem marki Fiat na łuku drugi wpadła w poślizg tracąc panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

Na trasie Ostrówek - Baczki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jednak osoba została poszkodowana.

W m. Grabowiec (Gmina Stoczek ) wybuchł pożar budynku mieszkalnego. W działaniach udział wzięły

PSP Węgrów, OSP Stoczek  i OSP Topór.

12 grudnia w m. Borzychy mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW uderzył w łosia , który wszedł na jezdnię przed jadący pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

13 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w stojący pojazd marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

14 grudnia w m. Rowiska mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Kia uderzył w sarnę, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

Na drodze wojewódzkiej nr.637 w miejscowości Walentów (Gmina Dobre ) droga  Węgrów - Dobre droga była zablokowana przez ok. dobę. Doszło do wywrócenia się ładunku wielkogabarytowego (części wiatraka generującego energię).

16 grudnia w m. Łochów mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Karczewiec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Land Rover nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Borzychy mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel wpadł w poślizg na skutek czego doszło do rotacji pojazdu wskutek czego znalazł się ona na przeciwległym pasie ruchu gdzie zderzył się z pojazdem marki Suzuki. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Stawiska (Gmina Grębków) miał miejsce pożar sadzy w przewodzie kominowym. Sytuacje opanowały PSP Węgrów, OSP Grębków i OSP Leśnogóra.

17 grudnia w m. Sadowne mieszkanka pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu  prawidłowo jadącemu zespołowi pojazdów z ciągnikiem siodłowym marki Scania wskutek czego doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, znajdując się w stanie nietrzeźwości ( ponad 0,5 promila alkoholu) kierował pojazdem marki VW oraz doprowadził do kolizji z pojazdem marki Sangyong. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

18 grudnia OSP Wyszków oraz PSP Węgrów zostały zadysponowane do m. Pierzchały do mężczyzny, który zasłabł.

20 grudnia na drogach powiatu doszło do wielu niekontrolowanych poślizgów z powodu gołoledzi. Warunki zarówno na drogach, jak i na chodnikach były bardzo trudne.

21 grudnia w m. Stoczek mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Hyundai uderzył w sarnę, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

22 grudnia w m. Liw mieszkaniec pow. siedleckiego kierując pojazdem marki VW przekroczył dopuszczalną  prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. W zawiązku z powyższym zatrzymane zostało mu prawo jazdy oraz nałożono MKK w kwocie 1500 zł.

24 grudnia w m. Sulki mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda uderzył prawdopodobnie z powodu zaśnięcia uderzył w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń kierujący został przewieziony do szpitala .

25 grudnia w m. Pniewnik mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Chevrolet nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Toyota doprowadzając do zderzenia.  Nikt nie doznał obrażeń.

27 grudnia w m. Zuzułka doszło do pożaru budynku gospodarczego. Sytuację opanowały PSP Węgrów, OSP Zuzułka, OSP Starawieś oraz OSP Wrotnów.

Źródło: KPP Węgrów

Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Zdjęcie: OSP KSRG Liw/Facebook

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.