Końcówka września na drogach

23 września w Szkole Podstawowej nr 1 w Węgrowie obchodzono Dzień bez samochodu. Z tej okazji uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w służbie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. W tym dniu kierujący samochodami podczas kontroli mogli dostać do zjedzenia cytrynę lub jabłuszko. Młodsi uczniowie w sposób praktyczny przypomnieli sobie o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas zajęć przy przejściu dla pieszych w rejonie szkoły w ramach akcji „Kierowco nie polujemy na zebrach”. W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

17 września w m. Kalinowiec Dk-62 miało miejsce dachowanie samochodu osobowego marki Saab. Droga długo pokryta była olejem samochodowym co powodowało zagrożenie na drodze. Straż usunęła plamę.

20 września w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Natolin, mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot uderzył w sarnę, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

21 września w m. Węgrów mieszkaniec pow. siemiatyckiego, kierując pojazdem ciężarowym wraz z naczepą wykonując manewr skrętu w prawo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda doprowadzając do zderzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

Tego samego dnia w m. Trzebucza kierująca pojazdem marki Peugeot z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu następnie do rowu, gdzie uderzyła w przepust oraz drzewo. W wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym dniu również informowano o rozlanym oleju na DW696 - wyjazd z Węgrowa w kierunku Siedlec. Straż usunęła plamę.

22 września w m. Górki Borze mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus nieprawidłowo wykonał manewr wymijania czym doprowadził do zderzenia się z pojazdem ciężarowym marki Man. Nikt nie doznał obrażeń.

23 września w m. Łochów mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Audi najeżdżając na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego dnia w godzinach południowych, zaginął mężczyzna z Morzyczyna Włóki gm. Sadowne. Policja wspólnie z jednostkami OSP i straży pożarnej podjęła poszukiwania zaginionego mężczyzny.
Niestety wskazany samochód wraz z kierowcą bez oznak życia znaleziono nad rzeką Bug w północnej części gminy Sadowne.

24 września w m. Liw mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Opel doprowadzając do zderzenia. Ponadto, kierujący VW nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w pojazd marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

26 września w m. Wrotnów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha z nieustalonych dotąd przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Citroen. Kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

29 września w miejscowości Sokółka w okolicach torów kolejowych miał miejsce rozległy pożar nieużytków. 

 

Źródło: KPP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Dodaj komentarz

Kalendarz Wydarzeń

styczeń, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
© 2011-2021 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.