Koniec jesieni w statystykach zdarzeń

Jakby mało było jesiennej szarówki i chłodu to niektórzy wolą jazdę na podwójnym gazie...

02 listopada w m. Zakrzew mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault zderzył się z łosiem , który wszedł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.
Również w tym dniu zadysponowano zastęp OSP Łochów oraz powiadomiono Policję i Służbę dyżurną GDDKiA o plamie ropopochodnej. Na części pasa jezdni DK-50 ( szer. 1m na ok. 500m, od cmentarza do wiaduktu z DK-62 i kilka metrów na DK-62) znajdowała się rozjeżdżona plama oleju napędowego (prawdopodobnie wyciekłego z nieznanego pojazdu). Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, z uwagi na ewentualną możliwość wpadnięcia w poślizg pojazdów na tym odcinku - podjęto działania w celu usunięcia zagrożenia (użyto sorbentu compact). Ruch drogowy zabezpieczyła przybyła Policja. Na miejsce przybyła Służba drogowa GDDKiA która wsparła działania. Doprowadziło to do usunięcia zagrożenia. Zastęp OSP wrócił do bazy.
03 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault najechał na tył pojazdu marki Iveco. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Dąbrowa mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Honda zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

04 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości ( blisko 2,5 promila alkoholu). Ponadto rower nie posiadał wymaganych przepisami świateł. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

07 listopada w m. Ogrodniki mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Iveco doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.
W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault podczas wykonywania manewru cofania uderzył pojazd marki Hyundai. Nikt nie doznał obrażeń.
08 listopada w m. Ocięte mieszkaniec pow. łomżyńskiego, kierując pojazdem marki VW uderzył w dwa dziki, które wbiegły na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.
W Wyszkowie (gm. Liw) miał miejsce pożar sadzy w przewodzie kominowym.
10 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Daewoo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Volvo. Nikt nie doznał obrażeń.
12 listopada w m. Płatkownica mieszkanka pow. węgrowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (blisko 2,5 promila alkoholu), kierowała pojazdem marki VW, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
W tym samym dniu w m. Laski mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi uderzył w psa, który wbiegł przed jego pojazd. Nikt nie doznał obrażeń. Właściciel psa został ukarany Mandatem Karnym.
13 listopada w m. Łochów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Toyota potrącił pieszego idącego prawą stroną jezdni, który w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.
17 listopada w Łochowie na ul. Wyszkowskiej miał miejsce pożar sadzy w przewodzie kominowym.

21 listopada w m. Płatkownica mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Kia, który nie był przygotowany do jazdy ( zaszronione i zaparowane szyby) na łuku drogi pojechała na wprost uderzając w przydrożne drzewo. W wyniku doznanych obrażeń kierująca została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Ludwinów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault zderzył się z łosiem, który wszedł na jezdnię. W wyniku zderzenie zwierzę padło, kierujący nie doznał obrażeń.

22 listopada w m. Barchów mieszkanka pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Seat nie zachowała szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu i zderzyła się z pojazdem marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Grębków mieszkanka pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Skoda potrąciła pieszą , która wbiegła na jezdnię zza unieruchomionego z autobusu. 15 latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

23 listopada w m. Miedzna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię. Właściciel psa ukarany MKK.

24 listopada w m. Morzyczyn Włościański kierujący Toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bok autobusu jadącego z naprzeciwka. W wyniku zdarzenia pasażer Toyoty został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

25 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym Oplem. Nikt nie doznał obrażeń.

28 listopada około godz. 6.00 rano w m. Ogrodniki mieszkaniec pow. Węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Citroen w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. W wyniku zderzenia kierujący Citroenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze a następnie zsunął się z nasypu wywracając pojazd na bok. Kierujący Citroenem w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. Węgrowskiego, kierując pojazdem marki Iveco nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Citroen doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

28 listopada w m. Soboń mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Opel wykonując manewr cofania na drodze publicznej uderzył w pojazd marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

30 listopada w m. Grębków mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując rowerem w trakcie wykonywania manewru omijania pojazdu marki Nissan z którego wysiadała kierująca uderzył w przednie drzwi. W wyniku zderzenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

W tym samym dniu w Łochowie na ul. Gajowej doszło do zatrucia czadem (tlenkiem węgla) dwóch osób.

 

Źródło: KPP Węgrów

Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.