Koniec roku i początek - stale wypadkowy wątek...

Mamy zimę - nie zawsze śnieżną, ale zawsze należy uważać na drogach. Mrok, zwierzęta i zbyt szybka jazda to zwiastuny wypadku na drodze.

13 grudnia w m. Miedzna mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzyła się z sarną, która wbiegła na jezdnię. Kierująca nie doznała obrażeń.

16 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

17 grudnia w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w zaparkowany pojazd marki Jeep. Nikt nie doznał obrażeń.

18 grudnia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i przy omijaniu pieszego wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Twarogi doszło do zderzenia się pojazdu z rowerzystą Kierujący pojazdem marki Renault mieszkaniec pow. węgrowskiego w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania potrącił rowerzystę. Nikt nie doznał obrażeń.

20 grudnia w m. Kalinowiec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Renault i uderzył w jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

21 grudnia w m. Kąty mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Dacia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Mercedes doprowadzając do zderzenia. Kierująca Dacią w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi PP w Korytnicy.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Subaru do prowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

22 grudnia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota włączając się do ruchu uderzył w pojazd marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Stary Świętochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW zderzył się łosiem, który wszedł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

23 grudnia w m. Węgrów mieszkanka Warszawy, kierując pojazdem marki Volvo, podczas manewru cofania uderzyła w pojazd marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym dniu w miejscowości Kamionna mężczyzna jadący rowerem prawdopodobnie dostał zawału serca. Po przeprowadzonym RKO został zabrany przez załogę Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

24 grudnia w m. Wrotnów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Renault, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył w drzewo. Nikt nie doznał obrażeń.

25 grudnia w m. Grębków mieszkaniec pow. otwockiego, kierując pojazdem marki Audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota doprowadzając do zderzenia. Pasażerka Audi w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

27 grudnia w m. Ziomaki mieszkaniec pow. łódzkiego, kierując pojazdem marki Kia w celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem, które wtargnęło na jezdnię zjechał na pobocze, gdzie dachował. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala.

28 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Fiat, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

30 grudnia w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda czym doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

1 stycznia 2022r. wzdłuż rzeki Liwiec prowadzono poszukiwania zaginionego mężczyzny. Udało się go odnaleźć.

02 stycznia w m. Orzeszówka mieszkaniec pow. sokołowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (blisko 4 promile alkoholu) kierował pojazdem marki Peugeot pomimo prawomocnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

5 stycznia w m. Płatkownica (Gmina Sadowne) na DK-50 miało miejsce zderzenie trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. 

6 stycznia na DW-697 Liw-Karczewiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

 

Źródło: KPP Węgrów

Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Photo by Michael Förtsch on Unsplash

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 21-08-2022

Termin wydarzenia: 20-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.