Kradzione nie tuczy...

Z wiekiem powinna przychodzić mądrość, ale jak widać nie wszystkich to dotyczy. Niektórzy wolą spróbować szczęścia na cudzym mieniu. 

23 maja do węgrowskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży skórzanej saszetki z zwartością pieniędzy oraz dokumentów. Mieszkaniec Węgrowa w trakcie pobytu w jednej z przychodni lekarskich zostawił saszetkę. Kiedy po wyjściu się zorientował, że jej nie ma natychmiast wrócił, jednak okazało się, że w poprzednim miejscu jej nie ma. Sprawą ustalenia i zatrzymania sprawcy zajęli się węgrowscy kryminalni.

Szybkie działania policjantów doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży. 71-letnia mieszkanka powiatu węgrowskiego przyznała, iż wzięła saszetkę, ale nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego. Policjanci odzyskali część pieniędzy oraz dokumenty znajdujące się w saszetce.

Kobieta usłyszała zarzut w tej sprawie, teraz czeka ją sprawa w sądzie.

 

W minionym tygodniu na terenie gm. Łochów doszło do kradzieży z włamaniem do garażu, w którym przechowywane były m.in. elektronarzędzia. Sprawą zajęli się węgrowscy kryminalni, którzy wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn mieszkańców pow. wołomińskiego, którzy ukradli m.in. piłę pilarkę, gwoździarkę pneumatyczną, zszywacz pneumatyczny o łącznej wartości 12 tys. zł. 40-latek oraz 45-latek usłyszeli zarzuty w tej sprawie.

Dzięki profesjonalnym działaniom węgrowskich policjantów odzyskano znaczną część skradzionych rzeczy.

 

Źródło: KPP Węgrów

 

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.