Kto potrzebował blacharza na Mikołajki?..

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Część poszkodowanych ewidentnie poprosi Mikołaja o blacharza albo lakiernika... Policjanci apelują o ostrożność.

29 listopada w m. Międzyleś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu . Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Międzyleś mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Suzuki nie zachował należytej ostrożności podczas omijania stojącego na poboczu drogi pojazdu maki Skoda doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

29 listopada w m. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki SCANIA doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Hyundai nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w tył oczekującego na możliwość skrętu w lewo na posesję pojazdu marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

30 listopada w m. Żeleźniki mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Man podczas manewru cofania uderzył w unieruchomiony pojazd marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

01 grudnia w m. Grębków mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda podczas manewru wymijania, na łuku drogi wpadł w poślizg, doprowadził do zderzenia z pojazdem Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, podczas prac drogowych uderzył elementem ładującym koparki w jadący pojazd Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

02 grudnia w m. Liw mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Hyundai podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Iveco. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Jartypory doszło do pożaru w przewodzie kominowym. Na miejsce zadysponowano OSP Jartypory.

04 grudnia w m. Dąbrowa obywatel Egiptu kierując pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków na drodze następnie zjechał do rowu. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Topór mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości ( 4 promile alkoholu) podczas wykonywania manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Lexus. Ponadto posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nikt nie doznał obrażeń.

Między miejscowościami Dąbrowa i Połazie Świętochowskie miało miejsce dachowanie samochodu osobowego. Na miejsce udały się służby ratunkowe. 

Również na trasie Węgrów - Sokołów DK-62 miało miejsce dachowanie samochodu osobowego. Na miejscu udały się służby ratunkowe. 

06 grudnia w m. Miedzna mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem na oblodzonej nawierzchni jezdni po czym zjechała do rowu, gdzie pojazd uległ wywróceniu. Nikt nie doznał obrażeń.

07 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. siedleckiego, wykonując prace koparką marki Catepillar nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w przejeżdżający pojazd marki Citroen. Nikt nie doznał obrażeń.

8 grudnia w Gwizdałach na ul. Łochowskiej wybuchł pożar sadzy w przewodzie kominowym. Na miejscu działała OSP Gwizdały i OSP Łochów Al. Węgrowska.

Również tego dnia w drodze na służbę policjant ruchu drogowego węgrowskiej komendy zainteresował się pojazdem, który stał przy drodze Krajowej nr. 50. Pojazd marki Ford Fiesta bez tablic rejestracyjnych, z widocznymi uszkodzeniami, bez tabliczki znamionowej okazał się być zarejestrowany jako utracony na terenie Mińska Mazowieckiego. Po przeprowadzonych oględzinach pojazd przekazano właścicielowi.

09 grudnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Kia doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

12 grudnia w m. Węgrów na ul. Al. Solidarności doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów VW Polo oraz VW Passat koloru srebrnego, którego kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Wszystkie osoby posiadające informacje w powyższej sprawie prosimy o zgłoszenie się na policję.

Na DK50 między miejscowościami Sadowne- Zieleniec doszło do zderzenia pojazdu z łosiem.

14 grudnia po godzinie 17 doszło do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Helenów gm. Wierzbno. Spłonął warsztat z garażami. Ruszyły zbiórki dla poszkodowanych właścicieli.

Między miejscowościami Śnice a Mokobody na DW696 samochód ciężarowy wpadł w rów.

15 grudnia w miejscowości Skupie na DW696 miało miejsce dachowanie samochodu osobowego.

 

Źródło: KPP Węgrów, OSP Jartypory/Facebook, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Photo by Michael Jin on Unsplash

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 21-08-2022

Termin wydarzenia: 20-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022

Termin wydarzenia: 17-08-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.