Lecą liście lecą kierowcy...

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

27 września w m. Suchodół mieszkaniec pow. Garwolińskiego, kierując pojazdem marki Scania wykonując manewr cofania nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego uderzył w stojący za nim pojazd marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

28 września w m. Węgrów mieszkaniec pow. Węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault nie zachował bezpiecznej odległości uderzył w tył pojazdu Audi. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. Węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW wraz z przyczepką podczas wykonywania manewru wymijania uszkodził pojazd marki Ford ponieważ z przyczepki spadła nie zabezpieczona skrzynia. Nikt nie doznał obrażeń.

01 października w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Citroen podczas wykonywania manewru cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

03 października w m. Jasiorówka, mieszkanka Warszawy, kierując pojazdem marki Honda podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem Dacia doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Zieleniec miał miejsce pożar lasu.

 

W wyniku pracy operacyjnej, węgrowscy kryminalni zapukali do drzwi mieszkańca pow. węgrowskiego, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili marihuanę. Po przeszukaniu innych pomieszczeń ujawniono jeszcze środki psychotropowe wagę elektroniczną oraz folię do porcjowania i pakowania marihuany. Łącznie zabezpieczono blisko 30 gram marihuany. 19-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

 

04 października w m. Złotki doszło do zdarzenia drogowego z Quadem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Quad własnej roboty bez nr. rejestracyjnych spadł z niego. Jak się okazało znajdował się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu). Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

04 października w m. Grębków mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Hyundai doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

05 października w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Toyota w wyniku czego najechał na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Wrotnów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel spowodował kolizję drogową uderzając w ogrodzenie po czym oddalił się. Jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości (ponad 1,5 promila alkoholu). Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

06 października w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście doprowadzając do zderzenia. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna został przewieziony do szpitala. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

08 października w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Nissan wykonując manewr cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki VW. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Żeleźniki mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat zderzył się z koniem, który prowadzony przez właściciela wyrwał się i wtargnął przed pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

09 października w m. Węgrów mieszkanka pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Opel w skutek czego uderzyła w jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Gwizdały mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą nie dostosował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Volvo, którego kierująca zamierzała wykonać manewr skrętu w lewo. Kierujący Scanią najechał na tył Volvo jednocześnie zjeżdżając na przeciwległy pas, gdzie uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Ford. Kierująca Fordem w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Łochowie

09 października w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo pojazdowi marki VW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

Również 09 października w m. Roguszyn mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki Opel zderzył się z dzikiem, który wbiegł przed pojazd. Kierujący nie doznał obrażeń, zwierzę padło.

Natomiast mieszkaniec pow. siedleckiego w m. Grębków zderzył się z sarną. Kierujący nie doznał obrażeń.

10 października w m. Śnice doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha wykonując manewr wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jednię. W wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

 

11 października w Łochowie nerwowe zachowanie mężczyzn na widok mundurowych zdradziło jednego z nich, który jak się okazało posiadał przy sobie marihuanę. Policjanci od razu zauważyli, że młodzi mężczyźni, wobec których podjęto legitymowanie znajdują się pod działaniem alkoholu a ich zachowanie jest „dziwne” dlatego postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną. 20-latek przyznał się do przedstawionego mu zarzutu posiadania środków odurzających. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

 

Źródło: KPP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Dodaj komentarz

Kalendarz Wydarzeń

styczeń, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
© 2011-2021 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.