Lipiec na drogach

Wakacje trwają, tak jak trwa niefrasobliwość kierowców - jak zwykle mamy niedostosowanie prędkości, wymuszenia pierwszeństwa i podwójny gaz...Plus kilka pożarów lasu.

28 czerwca w m. Jasiorówka doszło do potracenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen, wykonując manewr wyprzedzania potrąciła mężczyznę kierującego rowerem, który w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala, Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

30 czerwca w m. Paplin m. pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda znajdował się w stanie po użyciu alkoholu oraz brał udział w zdarzeniu drogowym z udzielam drugiego pojazdu marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

30 czerwca w m. Sewerynów mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując motocyklem marki Yamaha znajdował się w stanie nietrzeźwości (blisko 1,5 promila), ponadto zderzył się z pojazdem marki Honda. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

01 lipca w m. Paplin mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Skoda doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Sadowne mieszkaniec pow. łukowskiego, kierując pojazdem marki Mazda zderzył się z łosiem, który wszedł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

2 lipca w Sadownem na ul. Cichej miał miejsce pożar lasu, a 3 lipca podobne zdarzenie miało miejsce w m. Sokółka, Sokółka-Mrozowa Wola oraz Zieleniec.

06 lipca w m. gwizdały mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Daf. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Stoczek wprost przed kierująca motocyklem mieszkankę pow. węgrowskiego, wybiegły psy doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

W miejscowości Chrościce (powiat miński) miał miejsce pożar hali magazynowej. W działaniach udział bierze ok. 40 zastępów straży pożarnej z powiatu: Mińskiego, Siedleckiego, Węgrowskiego,Sokołowskiego oraz Warszawy
Z naszego powiatu w działaniach brał udział pluton ,,Fabryka " w którego skład wchodzi: PSP Węgrów, OSP Liw, OSP Grębków oraz OSP Korytnica.

07 lipca w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat podczas włączania się do ruchu potrącił rowerzystkę, która w wyniku doznanych obrażeń ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrowie.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Iveco w wyniku czego najechał na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

07 lipca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku doznanych obrażeń kierujący został przewieziony do szpitala. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

11 lipca w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki BMW doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

12 lipca w m. Sulki mieszkaniec pow. mińskiego, kierując pojazdem marki VW zderzył się z łosiem, który wszedł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

13 lipca w m. Karczewiec doszło do zdarzenia drogowego z udziałem VW oraz pojazdu marki MAN. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkanka pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachowała należytej ostrożności podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzając w pojazd marki MAN. Do szpitala została przewieziona pasażerka VW. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

13 lipca w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu rowerem 9 -latkowi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

14 lipca w m. Miedzna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat Seicento wykonując manewr cofania uderzył w pojazd marki Hyundai. Nikt nie doznał obrażeń.

15 lipca w m. Miedzna w wyniku upadku z samochodu ciężarowego marki Daf kawałka kruszywa doszło do uszkodzenia szyby czołowej w pojeździe, z którym się wymijał. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Źródło: KPP Węgrów

Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.