Listopad kiepskim miesiącem dla węgrowskich dilerów

Miesiąc jeszcze się nie skończył, a nasi policjanci z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy dokonali już dwóch zatrzymań lokalnych dilerów środków odurzających. 

09 listopada policjanci z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy poinformowali o swoim sukcesie. Ustalili, iż mieszkaniec powiatu węgrowskiego może posiadać środki odurzające. Kiedy funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia zajmowane przez 19-latka ujawnili w słoikach marihuanę oraz mefedron. Ponadto policjanci ustalili, iż mężczyzna zarabiał sprzedając te narkotyki. W związku z powyższym usłyszał 4 zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających, do których się przyznał. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

17 listopada policjanci z Wydziału Kryminalnego węgrowskiej komendy poinformowali o zatrzymaniu 28 latka, który posiadał i sprzedawał mefedron.
To kolejna osoba, która sprzedawała narkotyki i została zatrzymana przez węgrowskich policjantów na co dzień zajmujących się przestępczością narkotykową. 28 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego środki odurzające posiadał w samochodzie oraz w miejscu swojego zamieszkania. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili nie tylko środki odurzające ale także pieniądze oraz niezbędne akcesoria to prowadzenia takiego procederu.
Zatrzymany 28 latek przyznał się do 5 zarzutów, które zostały mu przedstawione m.in. posiadania środków odurzających oraz udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej za co grozi kra do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Węgrów

Zdjęcie: KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.