Listopad w powiecie

Na terenie naszego powiatu ciągle dochodzi do zdarzeń drogowych. Apele Policji o ostrożność i rozwagę są ponawiane regularnie.

08 listopada w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierują pojazdem marki Mercedes nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami w wyniku czego najechał na tył pojazdu Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

10 listopada w m. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW podczas wykonywania manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. olsztyńskiego kierując pojazdem ciężarowym marki Daf podczas wykonywania manewru skręcania uszkodził pojazd BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

10 listopada w m. Skarżyn mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel na prostym, odcinku drogi zjechał na prawe, a następnie na lewe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewa. Kierujący poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KPP w Węgrowie.

Tego samego dnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Renault podczas manewru skrętu w prawo z lewego pasa uderzył w pojazd marki Skoda skręcający w prawo. Nikt nie doznał obrażeń.

12 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W miejscowości Matały (Gmina Łochów) miał miejsce pożar samochodu osobowego, natomiast w Ruchnie zapaliło się dzikie wysypisko śmieci.

14 listopada w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen zderzył się z dzikiem, który wbiegł na jednię. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą z pierwszeństwem przejazdu kierującej pojazdem marki Audi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

15 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. radomskiego, kierując pojazdem marki Dodge niewłaściwie pokonywał skrzyżowanie w ruchu okrężnym czym doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń.

Wieczorem w m. Węgrów na ul. Mickiewicza doszło do pożaru karetki na parkingu stacji pogotowia. Pożar wybuchł pod maską auta i objął cały przód i kabinę. Uratowano sprzęt medyczny, niestety samochodu nie udało się ocalić, Nikt nie został ranny. Przyczyną pożaru najprawdopodobniej była awaria instalacji pojazdu.

16 listopada Policja w Węgrowie poinformowała, że kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. W tracie czynności ujawnili w jego samochodzie amfetaminę. W wyniku pracy operacyjnej ustalono miejsce przebywania poszukiwanego mężczyzny. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymano 34-latka, który poszukiwany był do odbycia kary 125 dni pozbawienia wolności. Ponadto, w samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy. 34-latek usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię z nie zamkniętej posesji. Kierujący nie odniósł obrażeń. Niestety zwierzę nie przeżyło zderzenia.

17 listopada w m. Węgrów kierująca pojazdem marki Renault wykonując manewr cofania uszkodziła prawidłowo zaparkowany pojazd marki Chrysler. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford cofając uszkodziła pojazd marki Peugeot. Nikt nie doznał obrażeń.

19 listopada w m. Łochów mieszkaniec pow. wyszkowskiego, kierując pojazdem marki Toyota uderzył w psa, który wbiegł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Gwizdały mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Alfa Romeo nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Opel w wyniku czego najechała na jego tył. Nikt nie doznał obrażeń.

W miejscowości Koszelanka na DK-62 (granica powiatu węgrowskiego oraz wyszkowskiego) nastąpiła kolizja dwóch samochodów osobowych. Możliwe utrudnienia w tym miejscu.

20 listopada w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wykonując manewr skrętu w lewo uderzył w wyprzedzający go w tym czasie pojazd marki BMW. Nikt nie doznał obrażeń.

Między Miejscowościami Liw a Karczewiec DW697 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu uczestniczyło 6 osób w tym dwoje dzieci, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Ruch odbywał się wahadłowo.

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Iveco w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W Łochowie na ul. Modrzewiowej miało miejsce izolowane zdarzenie medyczne- zasłabnięcie kierowcy. Na miejsce akcji początkowo udał się zastęp OSP Łochów Al. Węgrowska, ponieważ brak było wolnej karetki w powiecie. Później pacjenta przejął ZRM z Wyszkowa.

W miejscowości Zawiszyn DK-50 (skręt na Barchów) miało miejsce zderzenie samochodu osobowego oraz busa.

23 listopada w miejscowości Pogorzelec gm. Łochów miał miejsce pożar domku letniskowego. Po ocenie sytuacji okazało się, że pożar powstał najprawdopodobniej od nieszczelności przewodu kominowego, zapaliło się jedno z pomieszczeń na parterze oraz elementy składowane na strychu w pobliżu komina.

Tego samego dnia w miejscowości Zawiszyn (skręt na Borzymy) nastąpiło zderzenie czołowe samochodu osobowego i ciężarowego. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. DK-50 została całkowicie zablokowana.
Zastęp OSP Łochów Al. Węgrowska udał się do miejscowości Borzymy gdzie wybuchł pożar budynku gospodarczego.
 
Źródło: KPP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook, OSP Liw/Facebook, OSP Budziska/Facebook

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia

Termin wydarzenia: 03-05-2022

Termin wydarzenia: 02-05-2022


Termin wydarzenia: od 22-04-2022 do 24-04-2022

Termin wydarzenia: od 23-04-2022 do 24-04-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.