Luty mija szybko a niektórym jeszcze szybciej...

Połowa lutego za nami - Policja dalej apeluje o rozwagę na drogach, a straż pożarna o sprawdzanie przewodów kominowych i czujność podczas posługiwania się ogniem.

Policjanci węgrowskiej komendy, którzy na co dzień zwalczają przestępczość narkotykowa na terenie powiatu, w tracie czynności służbowych weszli do mieszkania, gdzie według ich ustaleń mogły znajdować się narkotyki. Jak się okazało, ich podejrzenia były słuszne.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek 31 stycznia w godzinach porannych. Z ustaleń kryminalnych z Węgrowa wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta, 29 letni mężczyzna przechowuje znaczną ilość narkotyków. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, będący w mieszkaniu mężczyzna nie zamierzał wpuścić policjantów do środka. Funkcjonariusze używając siły fizycznej dostali się do lokalu, gdzie zastali mężczyznę. W trakcie sprawdzania miejsca zamieszkania znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę, dopalacze, marihuanę, wagę elektroniczną oraz pieniądze.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych. Ponadto, trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary 365 dni pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa.

 

7 lutego w Węgrowie na rondzie Edmunda Zarzyckiego odpięła się przyczepa tira. Po czasowym zablokowaniu przejazdu szybko przywrócono ruch.

 

08 lutego w m. Węgrów mieszkaniec pow. sokołowskiego nie stosując się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem marki Chevrolet oraz doprowadził do kolizji drogowej z innymi pojazdami. Wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia się z pojazdem marki Audi. Następnie uderzył w stojący pojazd marki Toyota. Nikt nie doznał obrażeń. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m. Łochów kierujący autobusem marki Irisbus wyjeżdżając z przystanku autobusowego zderzył się z przebiegającym przez przejście dla pieszych mężczyzną, który w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

9 lutego w Sadownem przy stacji PKP doszło do śmiertelnego potrącenia przez pociąg starszej kobiety. Sprawę prowadzi policja.

10 lutego w m. Szaruty mieszkanka pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Mazda zderzyła się z dzikiem, który przebiegał przez jezdnię. Kierująca nie doznała obrażeń.

12 lutego na drodze wojewódzkiej Nr.697 Liw - Karczewiec doszło do wypadku samochodu osobowego. Jedna osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.

13 lutego w m. Węgrów na ul. Przemysłowej mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

14 lutego w Węgrowie na ul. Polnej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Samotna osoba poszkodowana została objęta pomocą przedstawicieli miasta.

 

Zdjęcie: OSP Węgrów/Facebook

Źródło: KPP Węgrów, OSP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

 

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.