Ogień i lód czyli początek roku w powiecie

Pożary nas nie opuszczają, a niewielkie mrozy usypiają czujność kierowców. Mały mróz też tworzy lód na drodze - pamiętajmy o tym.

05 stycznia w m. Ostrówek mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Citroen, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki VW doprowadzając do zderzenia. Kierująca Citroenem w wyniku doznanych obrażeń została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Płatkownica mieszkaniec pow. węgrowskiego, nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami, kierował pojazdem marki VW, wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem marki Peugeot w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Ponadto pojazd Peugeot zderzył się z kierującą pojazdem Audi, która poruszała się za VW. W wyniku darzenia kierujący Peugeota został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Tego samego dnia w Jasiorówce (Gmina Łochów) wybuchł pożar sadzy w przewodzie kominowym.

06 stycznia w m. Paplin mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał od rowu. Nikt ni doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Liw mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Daewoo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg na łuku drogi i zjechał na przeciwległy pas drogi uderzając w pojazd Audi. Nikt nie doznał obrażeń.

 

7 stycznia w Węgrowie na ul. Piłsudskiego zaalarmowano straż z powodu unoszącej się woni gazu. Przeprowadzono ewakuację mieszkańców z bloku. Alarm okazał się fałszywy.

 

8 stycznia w miejscowości Drgicz (Gmina Stoczek) miał miejsce pożar poddasza w domu jednorodzinnym.

Tego samego dnia w miejscowości Puste Łąki DK-62 pogranicze powiatu Węgrowskiego oraz Wyszkowskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

 

10 stycznia w miejscowości Szynkarzyzna (Gmina Sadowne) doszło do pożaru samochodu osobowego.

 

11 stycznia w miejscowości Turna (Gmina Korytnica) wybuchł pożar sadzy w przewodzie kominowym.

 

Źródło: KPP Węgrów

Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 10-07-2022


Termin wydarzenia: 09-07-2022

Termin wydarzenia: 02-07-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.