Październikowe zdarzenia - w tle sarny i domorośli mistrzowie kierownicy

Oprócz standardowych grzechów kierowców i zapchanych przewodów kominowych mamy w tym miesiącu obywatelskie zatrzymanie oraz kilka tragedii...

01 października w m. Sadowne mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kreującemu pojazdem marki Toyota w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący Toyotą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie zsunął się z nasypu wywracając pojazd na dach. W Wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

 

02 października w m. Barchów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzył się z sarną, która wbiegał na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

 

W dniu 03.10. 2022 r. o godz. 2.56 KP PSP w Węgrowie otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Łochowie ul. Dolna. Na miejsce zostały zadysponowane najbliższe jednostki OSP i 2 Zastępy JRG PSP /udział 9 jednostek razem/. Po dotarciu na miejsce, pożarem objęty był praktycznie cały budynek. W takcie działań strażacy otrzymali informację, że w budynku może przebywać młoda kobieta. Po ugaszeniu pożaru i odgruzowaniu obiektu /zawalony dach/ odnaleziono ciało kobiety.

 

08 października w m. Gwizdały na DK62 miało miejsce zderzenie 3 samochodów osobowych. Kilka osób zostało poszkodowanych.

W tym samym dniu w m. Turna miał miejsce wypadek samochodu osobowego.

 

10 października wieczorem w Wólce Paplińskiej 24-latek jechał Toyotą 145 km/h. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące, ponadto ukarali mandatem w wysokości 2500 zł.

W tym samym dniu w m. Podsusze (gmina Grębków) zwierzę wpadło do szamba. Pomocy udzieliła OSP Grębków.

 

12 października wieczorem w Węgrowie 22-latek jechał 123 km/h. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące, ponadto ukarali mandatem w wysokości 2500 zł.

 

19 października w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd marki Mitsubishi. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Zieleniec mieszkaniec pow. zambrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat podczas wykonywania manewru wyprzedzania do prowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Mazda. Nikt nie doznał obrażeń.

 

20 października w Ruchnie na ul. Siedleckiej wybuchł pożar budynku gospodarczego. Zagrożony był również budynek mieszkalny. Pożar opanowały PSP Węgrów, OSP Liw i OSP Ruchna.

 

21 października w m. Grębków mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Citroen nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego uderzył w pojazd marki BMW, który wykonywał manewr jego wyprzedzania. Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się na dach. W wyniku doznanych obrażeń kierujący pojazdem marki BMW został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrów.

W tym samym dniu w m. Jaczew mieszkaniec pow. siedleckiego, kierując pojazdem marki Suzuki zderzył się sarną, która wbiegła na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Międzyleś (Gmina Miedzna) miał miejsce pożar budynku gospodarczego. W działaniach udział wzięły PSP Węgrów, OSP Międzyleś, OSP Stoczek, OSP Miedzna oraz OSP Wrotnów.

 

22 października w m. Gwizdały mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW na łuku drogi w celu uniknięcia zderzenia z sarną zjechała na przeciwległy pas ruchu, tracąc panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Kierująca została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

Tego samego dnia w m. Pobratymy kierujący ciągnikiem rolniczym marki Case, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wskutek czego wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Nikt nie doznał obrażeń.

 

24 października na DK62 w m. Gwizdały miało miejsce zderzenie samochodu osobowego oraz ciężarowego. Jedna osoba została poszkodowana.

 

27 października wm. Łochów ul. 1Maja miało miejsce zderzenie samochodu osobowego oraz motocyklisty. Jedna osoba została poszkodowana.

W tym samym dniu na ul. Elizy Orzeszkowej w Węgrowie doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym.

 

28 października w m. Grębków na DW697 miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.

 

29 października w m. Kamionna straż pożarna została wezwana do poszukiwania zaginionej osoby w zbiorniku wodnym. Niestety strażacy odnaleźli ciało mężczyzny.

 

31 października w m. Morzyczyn- Włóki mieszkaniec pow. węgrowskiego, dokonał ujęcia nietrzeźwej kierującej pojazdem marki Seat, udaremniając jej dalszą jazdę. Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu PSP i OSP Węgrów zostały zadysponowane do zabezpieczenia plamy ropopochodnej na DK-62 skręt na Jartypory.

 

Źródło: Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

KP PSP Węgrów

KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.