Początek września z przytupem...

Wrzesień oprócz standardowych stłuczek i wymuszeń pierwszeństwa przyniósł policji sukces w postaci sporej ilości przejętych narkotyków...

29 sierpnia w miejscowości Budziska DK-62 miał miejsce wypadek dwóch samochodów osobowych.

 

30 sierpnia w m. Wierzbno mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ranault z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi i w przydrożnym rowie wywrócił pojazd. W wyniku doznanych obrażeń kierujący oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Postepowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

W tym samym dniu w m, Barchów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault chcąc uniknąć zderzenia z sarną, która wbiegła prosto przed pojazd stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze co spowodowało wywrócenie go na bok. Nikt nie doznał obrażeń.

 

31 sierpnia w m. Trzebucza mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Toyota zderzył się z łosiem, który wbiegł przed jadący pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

 

01 września w m. Łochów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Renault wraz z naczepą doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Wierzbno mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Kia. Ponadto, kierujący VW nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nikt nie doznał obrażeń.

 

02 września w m. Kamionna mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Opel na łuku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z zespołem pojazdów składającym z ciągnika siodłowego marki Daf wraz z naczepą. Kierujący Oplem poniósł śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie

W tym samym dniu w m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Scania. Nikt nie doznał obrażeń.

W miejscowości Jartypory miał miejsce pożar poddasza. Nikt nie ucierpiał.

 

03 września w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Seat nie ustępując pierwszeństwa przejazdu przed skrzyżowaniem z ruchem okrężnym doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Ford. Nikt nie doznał obrażeń.

Tego samego dnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Audi doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

 

04 września w m. Kamionna mieszkaniec pow. koszalińskiego, kierując pojazdem marki Ford zderzył się z łosiem, który wbiegł przed jadący pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Land Rover wykonując nieprawidłowo manewr cofania uderzyła w pojazd marki Skoda. Nikt nie doznał obrażeń. Doszło także do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i motoroweru. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem marki Piaggio. W wyniku zdarzenia motorowerzysta trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Węgrowie.

 

05 września w m. Samotrzask mieszkaniec pow. sokołowskiego, kierując pojazdem marki Audi zderzył się z łosiem, który wbiegł na jezdnię, W wyniku zderzenie pasażer trafił do szpitala. Postepowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Łazy kierujący pojazdem marki Mercedes zderzył się z dzikiem, który wtargnął ja jednię. Nikt nie doznał obrażeń.

W m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW wjeżdżając na skrzyżowanie o ruchu okrężnym nie zachowała szczególnej ostrożności w wyniku czego uderzyła w nasyp ronda. Kierująca przewieziona do szpitala, nie wymagała hospitalizacji.

W m. Ruchna mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Opel na zakręcie drogi w lewo zjechał na prawe pobocze po czym stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pole po lewej stronie drogi, gdzie dachował. Doznane obrażenia nie wymagały hospitalizacji kierującego.

Tego samego dnia w m. Baczki mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW zderzył się z psem, który wbiegł na jezdnię. Nikt nie doznał obrażeń. Właściciel psa ukarany mandatem karnym.

 

W minionym tygodniu funkcjonariusze węgrowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kia. W trakcie czynności wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego znaleźli w pojeździe ponad 300 gramów mefedronu oraz ok. kilograma amfetaminy. Ponadto policjanci z Wydziału Kryminalnego podczas przeszukania posesji 50- latka zabezpieczyli jeszcze pół kilograma środków psychotropowych.

50-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i w piątek sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

 

Źródło: KPP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

 

Zdjęcie: KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia
Termin wydarzenia: 24-09-2022

Termin wydarzenia: 18-09-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.