Powiatowe służby nie próżnują

Ślisko na naszych drogach nie tylko z powodu deszczu, ale i od ropy. Do tego tradycyjnie stłuczki, wymuszenia pierwszeństwa, pożar a z pozytywów odzyskany skradziony samochód.

22 listopada w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Peugeot na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Mercedes doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem ciężarowym marki Man podczas wykonywania manewru cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat. Nikt nie doznał obrażeń.

23 listopada w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w bariery dźwiękochłonne. Kierująca Mercedesem doznała obrażeń ciała niezagrażających jej życiu.

25 listopada w m. Węgrów mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Volvo, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu marki Volvo doprowadzając do zderzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

26 listopada w m. Stoczek na skrzyżowaniu ulic doszło do zdarzenia drogowego Autobusu marki Man wraz z 40 pasażerami oraz pojazdem marki BMW. Obydwaj kierujący przyczynili się do tego zdarzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW w trakcie wykonywania manewru wymijania najechał na tył pojazdu marki Mercedes. Nikt nie doznał obrażeń.

28 listopada w m. Pogorzelec mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Skoda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Ponadto, okazało się, że mężczyzna kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 1,2 promila alkoholu). W wyniku doznanych obrażeń kierujący został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

W tym samym dniu w m. Nowa Sucha mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Toyota uderzył w sarnę, która wbiegła na jezdnię. Kierujący nie doznał obrażeń.

Również tego dnia łochowscy policjanci ujawnili samochód marki Fiat Ducato, który został skradziony w piątek na terenie Ostrowi Mazowieckiej. W wyniku uzyskanej informacji policjanci z KP w Łochowie pojechali w miejsce, gdzie miał stać porzucony pojazd. Na miejscu okazało się, że jest to samochód zarejestrowany jako utracony, który posiada tablice rejestracyjne należące do innego pojazdu. Po przeprowadzonych oględzinach i zabezpieczonych śladach pojazd przekazano właścicielowi.

29 listopada ok. godz. 19:00, Zastęp OSP Węgrów zadysponowany został na rondo przy ul. Piłsudskiego, celem usunięcia substancji ropopochodnej z ulicy, w tym samym czasie zastępy PSP usuwały substancję na rondach w stronę Siedlec i Ruchny. Po ok. godzinie zastęp powrócił do koszar. 

Również zastęp OSP Budziska został zadysponowany do usunięcia plamy ropopochodnej na jednej z dróg gminnych w Budziskach.
Plama, najprawdopodobniej oleju napędowego, rozlana była na skrzyżowaniu oraz odcinkach dojazdowych do skrzyżowania (łącznie około 200m długości). Zabezpieczono odcinek trasy. Strażacy przy pomocy płynu neutralizującego usunęli zagrożenie. Na miejscu była również Policja z KP w Łochowie. Po odtłuszczeniu jezdni działania zastępu zakończono. 

30 listopada po godzinie 3.00 doszło do pożaru budynku gospodarczego (stodoły) w miejscowości Proszew (Gmina Grębków).

Tego dnia również w miejscowości Śnice DW696 miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych. 

 

Źródło: KPP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Zdjęcie: OSP Gwizdały/Facebook

 

Dodaj komentarz

Kalendarz Wydarzeń

styczeń, 2022
PnWtŚrCzPtSbNd
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
© 2011-2021 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.