Siekierą i młotem - zobaczymy co potem...

Zarzuty uszkodzenia mienia oraz groźby karalne usłyszał mieszkaniec Łochowa, który podejrzany jest o zdemolowanie siekierą sklepu spożywczego w Łochowie. Wartość strat została oszacowana na kwotę kilku tysięcy złotych. Mężczyzna był poszukiwany i trafił do więzienia na blisko 4 lata.

W minionym tygodniu 51-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego przyszedł do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Łochowa z siekierą i zniszczył witryny sklepowe oraz wyposażenie sklepu. Dodatkowo w trakcie swojego aktu wandalizmu groził właścicielce sklepu pozbawieniem życia. Dzięki czujność i zdecydowanej reakcji właścicielka oraz pracownica zdołały się schować włączyć alarm oraz wezwać Policje. 51-latek został zatrzymany przez łochowskich kryminalnych i od razu trafił do zakładu karnego na blisko 4 lata, ponieważ był poszukiwany przez sąd za inne przestępstwa.

Mężczyzna usłyszał zarzut składania gróźb karanych oraz zniszczenia mienia za co grozi mu kara do 5 lat pozbawiania wolności.

Policjanci z Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego węgrowskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który młotkiem zniszczył umywalki w toalecie publicznej oraz ukradł baterie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Węgrowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzonych umywalkach i kradzieży w publicznej toalecie na terenie Węgrowa. Działania funkcjonariuszy doprowadziły do ustalenia i zatrzymania zaraz po zgłoszeniu mężczyzny, który posiadał przy sobie 2 baterie umywalkowe oraz młotek, którym jak przyznał zniszczył umywalki w toalecie. Jak oświadczył 67-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego, zniszczenia dokonał celowo i ze złości, a baterie ukradł, aby na nich zarobić sprzedając je na skupie złomu. Odpowie on teraz za przestępstwo zniszczenia mienia oraz kradzieży, które są zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł.asp. Monika Księżopolska

KPP Węgrów

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.