Sierpniowe zdarzenia

Niby nic nowego, niby jak zawsze: ,,Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę do pieszych i rowerzystów", a ciągle dochodzi do kolejnych zdarzeń na drogach.

05 sierpnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Kia wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

 

07 sierpnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Ford najechał na tył zjeżdżającego w zatokę parkingową pojazdu marki Volvo, a następnie w stojący pojazd marki Renault powodując uszkodzenia pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Ludwinów mieszkaniec pow. wołomińskiego, kierując pojazdem marki BMW chcąc uniknąć zderzenia z zającem zjechał w prawo do przydrożnego rowu następnie uderzył w przepust drogowy. Kierujący oraz pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Węgrowie.

 

08 sierpnia w m. Płatkownica mieszkaniec pow. ostrowskiego, kierując pojazdem marki Mercedes nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki VW, która rozpoczęła manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu. W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów. Ponadto, kierujący Mercedesem decyzją starosty posiadał zatrzymane prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

Tego samego dnia w m. Łochów doszło do zdarzenia drogowego z nieletnim rowerzystą. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż chłopiec mieszkaniec pow. węgrowskiego jadąc rowerem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierującemu pojazdem marki Dodge w wyniku czego rowerzysta został potrącony. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.

 

9 sierpnia OSP Węgrów została zadysponowana nad zalew aby oczyścić powierzchnię wody z ,,nieznanej substancji". Nie podano informacji co do rodzaju zanieczyszczenia.

W m. Łochów mieszkaniec pow. węgrowskiego znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 3 promile alkoholu) kierował pojazdem marki VW oraz zderzył się lusterkami z pojazdem marki Fiat. Nikt nie doznał obrażeń. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

 

10 sierpnia w Grębkowie miał miejsce pożar ciągnika siodłowego na polu prawdopodobnie z powodu pioruna. 

 

11 sierpnia w m. Węgrów mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Hyundai. Nikt nie doznał obrażeń.

 

12 sierpnia w m. Łochów mieszkaniec Warszawy, kierując pojazdem marki VW na prostym odcinku drogi nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania pojazdu marki Renault w wyniku czego doszło do zderzenia się tych pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

 

13 sierpnia w Łochowie na ul. Żytniej miał miejsce pożar domku letniskowego.

W m. Orzechów, gm. Wierzbno mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując ciągnikiem rolniczym marki Ursus podczas prac polowych uderzył w kombajn marki New Holland. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w m. Kazimierzów gm. Stoczek mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Bizon nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

W m Pniewnik mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki BMW wykonał nie prawidłowo manewr wyprzedzania i uderzył w skręcający w lewo pojazd marki Renault. Nikt nie doznał obrażeń.

 

Zastępy OSP całe wakacje sukcesywnie usuwają gniazda os i szerszeni z domów i zabudowań.

 

Źródło: KPP Węgrów, OSP Węgrów, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Zdjęcie: Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/Facebook

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: 10-07-2022


Termin wydarzenia: 09-07-2022

Termin wydarzenia: 02-07-2022
© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.