Sprawne działanie policjantów z łochowskiego Zespołu Patrolowo Interwencyjnego pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny podejrzewanego o kradzież na jednej ze stacji paliw. Jak się później okazało w samochodzie mężczyzny były rzeczy skradzione dzień wcześniej z jednego ze sklepów.

W połowie grudnia dyżurny łochowskich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży na stacji paliw na terenie Łochwa. Według osoby zgłaszającej osoba oddalił się w nieznanym kierunku. Dokładny opis pojazdu oraz profesjonalne działania łochowskich policjantów, doprowadziły do zatrzymania kilka ulic dalej samochodu, którym poruszał się mężczyzna. Jak się okazało w pojeździe oprócz płynów do spryskiwaczy skradzionych ze stacji paliw znajdowały się artykuły agd skradzione dzień wcześniej w sklepie na terenie Łochowa.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 33 -latka ujawniono inne przedmioty pochodzące z przestępstwa. 33 -letni mieszkaniec Wyszkowa usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor; mł.asp. Monika Księżopolska KPP Węgrów

Photo by Jay Skyler on Unsplash

Dodaj komentarz

Najbliższe wydarzenia


Termin wydarzenia: od 10-12-2022 do 11-12-2022

Termin wydarzenia: 22-11-2022

Termin wydarzenia: 20-11-2022

© 2011-2022 Wegrow.info. Wszystkie prawa zastrzeżone.